Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada


Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...
 
AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Tüm kadronun Twitleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör


Paylaşım Gücü : 2215
Tür : Vampir
Yaş : 21
Nerden : izmir
Kayıt tarihi : 03/06/10
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Tüm kadronun Twitleri   Salı 07 Ara. 2010, 19:49

Jamie Bower – @jamiebower
Gil Birmingham – @gilbirmingham
Billy Burke – @billy_burke
Charlie Bewley – @alchemission
David Slade (Eclipse in yönetmeni) – @DAVID_A_SLADE
Michael Seen – @michaelseen
Jodelle Ferland – @JodelleMicah
Rachelle Lefevre – @RachelleLefevre
Christian Serratos @cserratos
Justin Chon – @Justinchon
Tinsel Korey - @tinselkorey (Emily Young)
Ashley Greene – @ashleymgreene
Kellan Lutz - @kellanlutz
Peter Facinelli – @peterfacinelli
Cameron Bright – @CamBright
Boo Boo Stewart – @mammarazzi1
Kiowa Gordon – @CircaKiGordon
Anna Kendrick – @AnnaKendrick47
Edi Gathegi – @iamedigathegi
Summit Entertainment (Twilight) : @Twilight



Smile Bella's Lulaby (remix)Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Tüm kadronun Twitleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Twilightfan_ TR :: THE TWİLİGHT SAGA :: Haberler-
Buraya geçin: