Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Eclipse Oyuncuları Filmden Neyi Saklamak İstiyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Paylaşım Gücü : 2215
Tür : Vampir
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Eclipse Oyuncuları Filmden Neyi Saklamak İstiyor?   Salı 20 Tem. 2010, 11:09

30 Haziranda seyircisiyle kavuşan ve hala vizyonda olan, Tutulma filminin gönlümüze taht kuran sempatik oyuncuları, bakalım hatıra olarak neyi saklamak istiyorlarmış..

Robert Pattinson: “Setle ilgili her şeyi saklıyorum. Edward’ın bütün eşyalarını çaldım.”

Kellan Lutz: “Emmet’in cipi! O arabayı ilk filmin çekimlerinden beri istiyorum. Hep söylüyorum ama hiçbir şey olmuyor. Hala bekliyorum!”

Xavier Samuel: “Vampirlerin kıyafetleri olabilir, mesela Riley’in ceketi.Koşarken biraz parlıyor, fakat iyi gözüküyor. Bu ceketlerle koşmanızı tavsiye ediyorum.

Tinsel Korey: Setteki herkesle olan ilişkimi. Biz gerçek bir aile gibiyiz. Bizim ilişkimiz çok özel.

Taylor Lautner: “Karakterim hep kot şortlar giydi, o yüzden onları almam lazım. Bu benim tek seçeneğim.”

Elizabeth Reaser: “Orjinal Esme bilekliğimi. Mağazalarda taklitlerini gördüm ama ben film çekimleri boyunca taktığım bilekliği istiyorum. O benim.”

Peter Facinelli: “Carlisle’nın yüzüğü! Üzerinde bütün ailenin sembolü olan Cullen arması var. Onu eve götürüp çekmecede yada başka bir yerde saklamak istiyorum. Bir keresinde onu parmağımdan çıkaramamıştım, o yüzden eve onunla gittim.

Julia Jones: “Leah’ın kıyafetlerini.”

Alex Meraz: “Giydiğim bütün şortları! Her filmde aynı şortu giyiyoruz ama her film için daha da büyümem lazım, o yüzden sortlar dar geliyor. Serinin sonunda parçalanacak. Hey, onu satabilirim.”

Sarah Clarke: “Eclipse’de karakterim bir kovboy şapkası takıyordu ve onu saklamama izin verdiler. Şimdi film bitti, onu eskisi kadar çok takamayacağım.,

Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Eclipse Oyuncuları Filmden Neyi Saklamak İstiyor?   Perş. 29 Tem. 2010, 18:01

En iyisini Rob yapmış Smile)
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Eclipse Oyuncuları Filmden Neyi Saklamak İstiyor?   Perş. 29 Tem. 2010, 20:26

En iyisini Rob yapmış )

bencede hıhı
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Eclipse Oyuncuları Filmden Neyi Saklamak İstiyor?   Bugün 12:08

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası