Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Twilight Saga:Eclipse Açılış Haftasında Bir Evlenme Teklifi ve Bir Ölüm Getirdi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Twilight Saga:Eclipse Açılış Haftasında Bir Evlenme Teklifi ve Bir Ölüm Getirdi    C.tesi 10 Tem. 2010, 09:05

Twilight Saga :Eclipse in bu haftasonundaki açılışı,rekor kıran,starlarla dolu ve aynı zamanda...hmm..olaylıydı.

Bir Twilight filminin,insan davranışlarına çeşitli ilhamlar verdiğini duymak şaşırtıcı bir şey değil ama bu iki özel durum,herzamankilerin dışında(yani Twilight dünyasındaki herzamankilerin).

İlk önce kötü haber.The New Zeland ajansının haberine göre,bir yeni zelandalı adam,Eclipse gösteriminde yaşamını yitirdi.Bu adamın öümündeki garip şey nasıl keşfedildi.Dedektif Miller açıklıyor:"Akşam 8:20 sularında,film bittikten sonra,sinemayı terk etmeyen adam,koltuğuna yığıldı kaldı."Bir çalışanın söylediğine göre adam uyuya kalmış ve çalışan güvenlikten onu kontrol etmesine yardım istemiş.Yardım ekibi derhal olay mahaline ulaşmış olmasına rağmen adamı kurtaramadı.

Şimdi sıra iyi haberde. Eclipsemovie.org un haberine göre sitenin okuyucularından birisi filmin gösteriminde,"Twilight kitapları kız arkadaşımla aramdaki ilişkiye ön ayak olmuştur.3.5 güzel yıl sonra,Eclipse in geceyarısı prömiyerinde ona evlenme teklif etmeyi başardım.Bunun kadar iyi bir fazla çevre ve kalabalık bulamazdım."dedi.

Çeviri:trailblazer
Kaynak:examiner

kaynak:twilight-turkiye.com

Twilight Saga:Eclipse Açılış Haftasında Bir Evlenme Teklifi ve Bir Ölüm Getirdi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası