Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Michael sheen :robert mütevazi,cana yakın ve çalışkan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Michael sheen :robert mütevazi,cana yakın ve çalışkan    C.tesi 03 Tem. 2010, 20:35

New moon'da robert pattinson ile çalışmıştın. nasıldı ve onu edward rolünü ardında bırakmaya müsait olabileceğini görebiliyormusun

Eminim ki kendisiyle hiç problemi olmayacak, bu seyircinin onu başka biri olarak kabul edip etmeyeceğine bağlı. göreceğiz. o kesinlikle bir oyuncu olarak kendini genişletip farklı şeyler denemek istiyor. şuanda çıkan farklı bir filmi var değilmi vizyonda

evet, beni unutma , ki çok iyi

bende öyle duydum. Onun bir sorunu olacağını sanmıyorum. o muhtemelen bütün bir jenerasyon için herzaman edward cullen olarak kalacak, ama onun bunu yaparken hiç sorunu olacağını sanmıyorum.ve o iki ayağıda yere basıyor gibi görünnen çok şeker , çok iyi bir ingiliz delikanlısı . çok mütevazi ,çok cana yakın ve çok çalışkan . yaptığı şeyi çok ciddiye alıyor. bence çok iyi yapacak , o ingiliz delikanlısı

çeviri:paramore
kaynak:bryanreesman

kaynak:twilightfantr.com

Michael sheen :robert mütevazi,cana yakın ve çalışkan
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası