Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ashley Greene: Robert Pattinson En Büyük İlhamım..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Paylaşım Gücü : 408
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Ashley Greene: Robert Pattinson En Büyük İlhamım..   Ptsi 21 Haz. 2010, 13:56

23 yaşındaki oyuncu Twilight serisinde Robert'in evlat edinilmiş kız kardeşi Alice Cullen'ı canlandırıyor. Genç oyuncu hızla artan şöhretine tamamen hazırlıksız yakalanmış ve ilk filmden sonra etraftaki ilgiden korktuğunu itiraf ediyor.

Onun dünyasının kalanı kontrolden çıkmış gibi görünsede. Ashley Robert Pattinson gibi sakin kalacağını söylüyor. Çünkü o şöhretten "tamamiyle etkilenmemiş" gibi duruyor.

"Robert Pattinson Twilight filmlerinde benim evlatlık erkek kardeşim, ve benim en büyük ilhan kaynaklarımdan biri." "Kişilik olarak Hollywood'da onun gibi biriyle tanışmadım, aktör olarak o tamamiyle doğal. Egosu yok."

"Herkes onu seviyor, fakat o bundan etkilenmiyor asla ilgi görmekten zevk alıyor gibi gözükmüyor. Çalışmaya başladığımız ilk Twilight filminden beri o değişmedi."

Ashley hayranların ilgilisinin seviyesinin vampir serisi geliştikçe arttığını söylüyor. İlk başta "kendini adamış" hayranlar vardı ve onu çok az korkutuyorlardı fakat şimdi onların ilgisiyle gururunun okşandığınu öğrendi.

"Oyunculuğa ilk başladığımda sadece işim hakkında düşünürdüm Asla ünlü olmak nasıl bir şey olabilir diye düşünmedim" diye açıklıyor İngiliz gazete The Daily Mail'e.

"Twilight filmleri epeyce kendini adanmış hayranların dikkatini çekti. Hayranlar benimle tanıştığında tepkileri birazcık garip oluyor. Çoğu zaman karşımda durup ağlamaya ve titremeye başlıyorlar. İlk başlarda biraz korkuyordum fakat şimdi bu durumu kabullenmeyi öğrendim."

"İnsanlar bana olumlu yönde cevap verdiklerinde bu benim ve rol aldığım filmler için çok büyük bir iltifat"

Kaynak: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Alıntıdır..

Ashley Greene: Robert Pattinson En Büyük İlhamım..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası