Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Robertla müstehcen şiirler ve remember me'de ki diğer şeyler hakkında

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
asd
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici

Paylaşım Gücü : 180
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Robertla müstehcen şiirler ve remember me'de ki diğer şeyler hakkında   Salı 08 Haz. 2010, 10:24

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Remember me DVD'sinin extralarında robert ve ekibin yorumları olacak. onlardan birkaç seçme

Tyler'ı oynayan robert'ın film boyunca gizemli deri not defterine birşeyler karalaması gerekiyordu. "Sette rob'a sürekli -günlüğüne birşeyler yazmalısın adamım-diye söyleyip durdum " diyor yapımcı nick.
robert:" bütün o p.rnografik şiirleri yadığımı hatırlıyorum zuha ne zaman üzerine yakın plan çekim olsa .Kalın büyük harflerle yazılmış korkunç, korkunç şeyler "

rob'un seks sahnesi korkutucuydu: pattinson de ravin ile işi pişiriken dehşete düşmüş. dahada fazlası yönetmene sempati besliyor ." arka çatalıma uzun süre bakmak zorunda kalan kişiye" diyor robert

Annesi dövme düşüncesi üzerine dehşete düşmüş. : Robert'ın karakteri abisinin adını hatıra olması için göğsüne dövme yaptırmıştı. Robert'ın annesi bunu trailer'da gördüğünde hemen robert'ı aramış zuha "Gerçektenmi ? göğsüme michael adını dövmelettirdiğimi mi düşündün? " der gibiydim

Fanlar not alın -los angelas'day ken senaryoları fast-food dükkanının park yerinde okuyor
Herzaman senaryoları okuduğum yer olan In 'N Out burger'in park yerindeydim.... ilk dört sayfada tyler karakterinden hoşlandımın farkına vardım. " belki double burger ile kutlamıştır

paparazziler ile olan asabiyeti konusunda utangaç değil: new york'da çekim yaparken ,fotoğrafçılar rahatsızlık vermişti ,remember me'nin neredeyse her sahnesinin yorumunda robert aynı anekdot ile geliyor "Hiçbirşeye bir damla saygı göstermediler "

Büyük dramatik kavga sahneleri(um,... eclipse'de ki gibi) onu sıkıyor: robert filmde rol arkadaşı chris cooper tarafından haşat ediliyor, ve bunun her dakikasından zevk alıyor "muhtemelen bir filmde yaptığım en eğlenceli şeydir " diyor arabanın tavanına kafasının çarpılması hakkında. normalde kavga sahneleri o kadar kareografik olurki, bunu sıkıcı hale getirir

Çeviri: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
kaynak:latimes
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Robertla müstehcen şiirler ve remember me'de ki diğer şeyler hakkında   Perş. 10 Haz. 2010, 11:48

süpersin Robert ya tşk

Efsane alacakaranlıkta başlar şafak vaktine dek sürer ama aşk sonsuza kadar devam eder.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Robertla müstehcen şiirler ve remember me'de ki diğer şeyler hakkında
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası