Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rahip

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Rahip   Paz 30 Mayıs 2010, 19:25

Adamın biri arabasıyla yolda gidiyormuş.. Derken tam bi manastırın ordan gecerken araba arızalanmış... Adam uuğraşmış etmiş ama bakmış ki olmıyacak, hava da kararıyo, gidip manastırın kapısını çalmış:
- Afedersiniz... Ben burdan geçiyodum ve arabam arızalandı... Gidebilic eğim hiçbir yer yok geceyi burda geçirebilir miyim?
Rahipler memnuniye tle adamı içeri almışlar, ona yemek vermişler hatta arabasını da tamir etmişler.. Derken uyku vakti gelmiş... Adam tam uykuya daacağı sırada, koridorda n gelen çok tuhaf bi uğultuyla irkilmiş..... Birkaç dakika sonra uğultu kesilmiş ve adam uyumuş.. Sabah uyanır uyanmaz rahiplere : "O ses ne sesiydi?" diye sormuş, rahipler : "Ne olduğunu sana söyleyemeyiz, çünkü sen bi rahip değilsin.. ." demişler.. Adam biraz bozulmuş ama yine de rahiplere teşekkür etmiş, arabasına atlamış yoluna devam etmiş...

Aradan birkaç yıl geçmiş... Adam yine arabasıyla aynı yoldan geçerken yine arabası tam manastırın orda bozulmuş... Adam yine kapıyı çalmış, rahipler adamıi içeri almışlar arabasına bakmışlar ve gece olup da adam yatınca yine koridordan aynı tuhaf ses gelmez mi... "Bunu mutlaka oğrenmeliyim" diye sabahı zor etmiş, rahiplere sorduğunda rahipler yine aynı cevabı vermişler : "Sana söyleyemeyiz, çünkü sen bir rahip değilsin.. ."
Adam bunun üzerine "pekala... ."demiş... "Bakın o sesin ne olduğunu oğrenmek icin deli oluyorum. ..Bana söylemenizin tek yolu benim bi rahip olmamsa, tamam olucam... Bunun icin ne yapmam gerekiyor?" Rahiplerden biri cevap vermiş:

"Bunun icin dunyayı baştan sona geziceksin, yeryüzünün tamamında kaç sim tanesi ve kaç kum tanesi oldugunu bulucaksın.... Buraya dönüp bize söylediğin zaman sen de artık bizdensin ...."
Adam kafaya koymuş bi kere o uğultunun ne oldugunu ögrenicek .. Yola düşmüş, 45 sene boyunca dunyayı gezmiş dolaşmış görevini tamamlamış, ve manastıra geri dönüp kapıyı çalmış.... Rahiplerd en biri kapıyı açınca adam hemen içeri dalmiş:
"Beni hatırladınız di mi.. O sesin ne olduğunu bana söylemeniz icin bütün dünyayı dolaştım, bütün sim tanelerin i ve kum tanelerin i tek tek saydım... İşte istediğiniz sayılar: Dünyada 145.236.2 84.232 sim tanesi, 231.281.2 19.999.12 9.382 kum tanesi var..."
Rahipler :"BRAVO..!!" demişler.. "Artık sen de bizdensin ... Gel bakalım şimdi seni o sesin kaynağına götürecez..." ve adamı koridorda n geçirip tahta bi kapının önüne getirmişler... Baş rahip : "İşte ses burdan gelir" demiş... Adam kapıyı açmak istemiş ama kilitliym iş; "Anahtari verir misiniz?" demiş, baş rahip ona anahtarı vermiş... adam kapıyı açıp içeri girmiş, karşısına bu kez taştan bir kapı çıkmış.. O da kilitliym iş, adam onun da anahtarını istemiş, kapıyı açmış, içeri girince bu kez karşısına yakut renkli bir kapı çıkmış... O da kilitliym iş... Adam baş rahipten anahtarı almış, içeri girmiş, bu kez de karşısına zümrüt kaplı bi kapı çıkmış, adam onun da anahtarını istemiş içeri girmiş derken adam bu şekilde tam 15 tane değişik kapılardan geçmiş, en sonunda karşısına altın renkli bi kapı çıkmış... Baş rahip adama o kapının anahtarını verirken : "İşte son kapının anahtarı...." demiş... Adam kilidi açmış, içeri girmiş... Ve en sonunda o tuhaf sesin kaynaği olarak karşısına .........Ne çıktığını maalesef size söyleyemem, çünkü siz bir rahip değilsiniz . [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rahip   Ptsi 31 Mayıs 2010, 13:57

Ay oku oku meraklı sonunu bekliyorum Ve siz bir rahip degilsiniz cıkıyo Evil or Very Mad
Ama güzeldi koptum
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Rahip   Ptsi 31 Mayıs 2010, 13:58

Ben cinnet geçirmiştim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]