Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Kristen Breaking dawn'ın 3 boyutlu olması konusunda ne düşünüyor   Cuma 19 Şub. 2010, 16:22

Kristen'e breaking dawn'ın 3 boyutlu çekileceği dedikodularına ilişkin ne düşündüğü sorulmuş

Biliyorsunuz avatar dünyada çok ilgi görüyor şuanda .twilight fanları BD'ın da 3 boyutlu çekilmesi gerektiğini düşünüyor. sen ne düşündün?

kristen gülüyor bilmiyorum bence bu çılgınca olur. (eddi'ye) belki sen bilmezsin ...(yine gülüyor) umm.. ah.. seçici olarak belki. belirli sahneleri... doğum sahnesi 3D olmamalı bence. insanların korkmalarını istemezsin. sahneden yüzünüze uçmalarını istemezsiniz.bence breaking dawn normal bir film olmalı .ama kim bilir. belkide 3D film olarak sonuçlanır.. hayır harika fikir ..."

kristen BD'ın ne zaman başlayacağı sorusuna "breaking dawn'ın kasımda falan başlaması gerekiyor ."diye cevaplıyor. 2 filmmi 1 film mi olacağı gerektiği sorusuna ise "bilmiyorum,onlarda bilmiyor .birşey söyleyemem ama hikaye kesinlikle iki film istiyor .ben varım yapmak istiyorum." iki filmi yapmak bir filmi yapmaktan 2 kat daha çok zaman alır "3 aylık çekim 6 aylık olur .iki film yapmak daha tatmin edici olur çünkü fsahneleri düşürmek zorunda kalmazsınız .şu sahneyi bu sahneyi istiyorum falan derler böylece bunu daha az yapmış olursunuz".
kaynak:mtv rough cut

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?   Salı 23 Şub. 2010, 19:48

Bence 3D li olmasın ama bi yandanda 3D de daha bi baska heycan var.Bakalım nasıl olcak. Hayırlısı Very Happy Very Happy
Bittersweet
Yönetici
Yönetici

Paylaşım Gücü : 1266
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?   Cuma 26 Şub. 2010, 16:25

Filmin henüz 2 parça olup olmayacağı düşünülürken şimdi de 3 boyutlu olsun mu olmasın mı sorusu ortaya çıktı.Entertainment Weekly sitesinde bunu oylamaya açmış.Tabiki oylamaya katılan çoğu fan hayır demiş şu ana kadar.Sizde oylamaya katılmak isterseniz Burdan katılabilirsiniz.
kaynak:twilightturk.com
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Catherine
Yönetici
Yönetici

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?   Cuma 26 Şub. 2010, 20:27

yaa film çekilsinde 3 boyutlu olup olmaması kalsın hıhı

Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?   Paz 11 Tem. 2010, 18:07

Kesinlikle hayır ! Sad
Sponsored content

MesajKonu: Geri: EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?   Bugün 14:38

EW Araştırıyor: Sizce Şafak Vakti 3D olmalı mı?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası